Зарядка для дитини. Вправи для загального розвитку

Вправа для загального розвитку

Вихідне положення — ноги разом. Ходьба, приставний крок - уліво, вправо по одному кроку. Середній темп. Рухи можна супроводжувати ударами в долоні під музику.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вправи для дихання

Вихідне положення — ноги на ширині плечей. Руки на поясі чи розведені в сторони і слідують за корпусом під час його повороту. Починаємо поворот корпуса вліво і вправо, а потім – у вихідне положення. Виконати, не поспішаючи 2 підходи по 8 разів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихідне положення — ноги на ширині плечей, руки опущені вниз. Руками потягнутися вгору, стаючи на носочки. Повернутися у вихідне положення. Виконувати 2 підходи по 8 разів. Після чого руками тягнутися вперед. Виконувати 2 підходи по 8 разів.

 

 

 

 

 

 

 

Вправи для загального розвитку

Вихідне положення — стоячи. На рахунок «один» — присісти, на рахунок «два» — встати. Руки вперед. Виконувати 2 підходи по 8 разів.
 

 

 

 

 

Вихідне положення — ноги разом. Випад вперед, обов'язковий упор руками в коліна. Ногу приставити, поворот в іншу сторону (на 180°), повторити ті самі рухи з іншої ноги. Виконувати 2 підходи по 8 разів з кожної ноги.

 

 

 

 

 

 

Вправа для спини

Вихідне положення — лежачій на животі. Зігнути ноги, підняти корпус, дістати руками гомілку й потягнутися. Повернутися у вихідне положення. Виконувати 1 -2 підходи по 3 рази.
 

 

 

 

Вправа для спини і стегон
Вихідне положення — опора на коліна і руки (можна на лікті). Випрямляємо ногу назад по черзі. Виконувати 1-2 підходи по 6-8 разів. Повторюємо вправу зазначену кількість разів на кожну ногу.
 

 

 

 

Вправа для грудних м’язів і рук

Для хлопчиків
Вихідне положення — опора на коліна або стопи (ускладнений варіант) і на руки. Віджимання від підлоги. Виконувати 1 -2 підходи — скільки стане сил.
Для дівчаток
Вихідне положення — сидячи, долоні разом на рівні грудей. Надавлювати на долоньки, напружуючи руки. Виконувати 1-2 підходи по 6-8 разів.
 

Вправи для м’язів преса

для хлопчиків
Вихідне положення — сидячи на підлозі, опора на долоні, ноги витягнуті вперед. На рахунок «один» — злегка піднімаємо корпус, одночасно згинаючи ноги в колінах. На рахунок «два» — повернутися у вихідне положення. Виконувати 1 -2 підходи по 5-8 разів.
ДЛЯ ДІВЧАТОК
Вихідне положення — лежачи на боці. Ноги лежать так, як зручно. Одна рука вперед, інша — за голову. Підйом корпуса з невеликою амплітудою. Потім повернутися у вихідні положення. Виконувати 1-2 підходи по 5-6 разів на кожному боці.

 

Вправа на розтягнення
Вихідне положення — сидячи, одна нога пряма. Іншу — зігнути і затримати її в такому положенні на 1-3 секунди. Повернутися у вихідне положення. Повторити по одному разу для кожної ноги.
 

 

 

 

Розтягнення для ніг
Вихідне положення — сидячи, ноги разом, витягнуті вперед. Руками потягнутися до стопи і затриматися на 3 секунди. Повернутися у вихідне положення. З'єднати стопи, зігнувши ноги в колінах, і розвести їх в боки. Ліктями упертися в коліна, легкий нахил уперед, затриматися в цьому положенні на 3 секунди. Повториш кілька разів.