Предмети для дитини, без яких можна обійтися

Ваги. Коли дитина нормально розвивається і перебуває під постійним наглядом лікаря, то для дому ваги купувати немає потреби. Якщо лікар визнає за доцільне зважувати дитину вдома, ви можете взяти ваги напрокат на складі обладнання дитячої поліклініки.

Візок. У візках дітей вивозять на прогулянку або вкладають спати на свіжому повітрі. Батькам, як правило, хочеться мати шикарний візок з різноманітними технічними вдосконаленнями. На більшій території Америки візками не користуються, оскільки спеціально з малюками на повітрі ніхто не гуляє. Матері виходять з дому хіба щось купити і беруть із собою малюків, усаджуючи їх в легкі прогулянкові візки. Ті, хто звик користуватися автомобілем, вважають за краще транспортувати дітей у ручних кошиках, які прикріпляються до сидінь машини. їхню конструкцію розроблено так, щоб максимально убезпечити дитину на випадок дорожньої пригоди.

Існують також численні варіанти прогулянкових крісел, серед яких багато просто дивують винахідливістю своїх творців.

Нагрівач пляшок з дитячим харчуванням. Такий прилад не дуже потрібний вже хоча б через те, що з'явилася тенденція годувати дітей продуктами без попереднього підігрівання. Але якщо ви дотримуєтеся традиційних поглядів на харчування, то можете скористатися різними приладами, найзручнішим з яких визнано електричний нагрівач, і ви не залежатимете від того, є гаряча вода чи її немає. Існують навіть нагрівані, що працюють від автомобільного акумулятора.

Термометр для ванни. Необхідну температуру води для купання легко встановити, користуючись власними пальцями. Але недосвідченим матерям на перших порах термометр може стати в пригоді.

Туалетне приладдя.
Дитячий лосьйон. Дітям з нормальною шкірою спеціальний лосьйон не потрібен. Проте багатьом мамам він подобається, тим паче що він зовсім не шкідливий. Лосьйони з антисептиками запобігають шкірним інфекціям.

Дитячою олією користуються для догляду за сухою шкірою і для зняття подразнення від мокрих пелюшок. її виготовляють з мінеральних олій, і вона сама може викликати легке подразнення шкіри. Тому нею не слід надто захоплюватись, і вже в будь-якому разі спершу краще на особистому досвіді переконатися, що олія дає користь, а не завдає шкоди.

Дитяча пудра. Допомагає при подразненні шкіри, але частіше її застосування нічим не виправдане. (Пудра з додаванням сполук цинку взагалі вважається шкідливою для дітей — потрапляючи в легені, вона подразнює дихальні шляхи.) Поводитися з пудрою треба вкрай обережно: спочатку насипте трохи пудри на долоню (щоб не здіймати навколо цілу хмарину), а потім нанесіть її на шкіру дитини.

Цинкова мазь. Мазь продається в тюбиках і пляшечках. Застосовується при запрілостях і подразненні шкіри.