Висока температура у дитини

Коли  у дитини раптово піднімається температура батькам важливо не розгубитися, адже до приходу лікаря потрібно надати допомогу, від якої залежить здоров’я малюка. Та для цього потрібно мати певні знання, бо невміла допомога тільки нашкодить.

У дітей часто підвищується температура – так організм реагує на різні зміни. Це трапляється не лише при інфекційних хворобах, запальних процесах, а й при отруєннях, опіках, різних травмах. Підвищення температури вище 38 градусів може викликати перегрівання організму й як наслідок ряд ускладнень. Тому якщо у вашої дитини температура вище 38 градусів негайно викликайте швидку допомогу.

Декілька порад, як допомогти дитині до приходу лікаря.

1. До приходу лікаря дитину роздягніть, залишивши на ній легенький одяг. Невеликими порціями давайте пити переварену воду кімнатної температури.

2. Якщо у дитини висока температура, то не можна закутувати, давати пити гарячий чай, адже це призводить до ще більшого перегрівання.

3. Пам’ятайте, давати жаропонижаючи засоби потрібно, якщо температура перевищує 38  градусів.

4. Можна також зробити компрес.

5. До приходу лікаря не давайте антибіотиків, оскільки знизивши температуру вони не знищують джерела інфекції. Складається враження, що хвороба відступила, а насправді зникають лише її зовнішні вияви.

6. Кімната повинна бути провітрена та зволожена.

7. Ні в якому разі не змушуйте дитину їсти, а краще давайте побільше пити.

Не займайтесь самолікуванням, тому що тільки лікар оглянувши вашу дитину призначить відповідне лікування.