warning: Creating default object from empty value in /home/vasya/data/www/mamunya.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Дитячі хвороби

Якщо дитина вдарилась

Найрозповсюдженіший вид травм серед дітей – удари. Яка ж дитина, навчаючись ходити, а пізніше і бігати, не падала та не вдарялась. Легенький удар і через день-два у забитому місті не відчувається болю. Якщо удар сильний, то в тому місті з’являється синець, який має вигляд темно-синьої плями, яка поступово зникає. Щоб зменшити набряк на вдарену частину тіла слід негайно покласти компрес.

Висока температура у дитини

Коли  у дитини раптово піднімається температура батькам важливо не розгубитися, адже до приходу лікаря потрібно надати допомогу, від якої залежить здоров’я малюка. Та для цього потрібно мати певні знання, бо невміла допомога тільки нашкодить.

Ознаки рахіту у дітей до року

Рахіт - дитяче захворювання, викликане нестачею вітаміну Д, що призводить до порушення фосфорно-кальцієвого обміну і як наслідок, відбувається  розм'якшення кісткових тканин, порушення функції нервової, м’язової та системи внутрішніх органів. Захворювання розвивається у віці від 2-3 місяців.

Як запобігти порушенню постави і плоскостопості

Виховання правильної постави великою мірою по­в'язане з додержанням режиму дня, повноцінністю хар­чування, організацією фізичного виховання, сну і за­гартування дитячого організму. Батьки повинні стежити за правильністю посадки дітей під час занять і приймання їжі, за тим, щоб одяг і взуття відповідали гігієнічним вимогам.

Захворювання очей та порожнини рота у дитини. Косоокість

Захворювання очей та порожнини рота. Косоокість

Висип і подразнення шкіри у дитини. Запрілість, пітниця, екзема

При появі висипу необхідно порадитися з лікарем, оскільки самі ви ризикуєте помилитися в діагнозі.

Пронос (понос) у дитини

Кишечник у дітей до 2 років має підвищену чутливість. Розладнати його роботу може будь-яка дрібниця - і бактерії, що викликають пронос у дорослих; і мікроби, які ніколи б не викликали захворювання у старших за віком дітей; і деякі види овочів та фруктів.