warning: Creating default object from empty value in /home/vasya/data/www/mamunya.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Фізичне виховання дитини

Займаємося фізкультурою разом з дітьми

Спостерігаючи за здоровими дітьми, ми завжди дивуємося тому, як багато вони рухаються. Підростаю дитина докладає дуже багато зусиль, щоб перевернутися, пізніше – поповзти. Її рухи стають усе більш усвідомленими. Незабаром малеча спинається на ніжки і може годинами підскакувати в ліжечку чи манежі. Регулярні та правильно організовані заняття мають велике оздоровче і виховне значення.

Ранкова гімнастика на четвертому-п’ятому році життя

Систематичне, щоденне проведення ранкової гімнастики позитивно впливає на фізичний розвиток дитини: формується правильна постава, гарна хода, попереджається плоскостопість. Також ранкова гімнастика допомагає організму активізуватися після сну, виробляє такі риси характеру як наполегливість та дисциплінованість.

Для чотири-п’ятирічних дітей комплекс ранкової гімнастики складається з чотирьох-п’яти вправ. Ранкова гімнастика починається з ходьби, що триває до 1 хв. В швидкому темпі.

Фізична культура дитини 6-7 років

На шостому році життя потрібно розвивати в дітей навички правильної ходьби і бігу (робити широкі кроки, узгоджувати рухи рук з рухами ніг), вміння орієнтува­тись у просторі, додержувати вказаного на­пряму і темпу, почуття рівноваги.

Удосконалюють навички стрибків: сильно відштовх­нувшись від землі (підлоги) і енергійно змахнувши ру­ками, приземлюються, м'яко опускаючись на напівзігну­ті ноги. Розбігаються залежно від виду стрибка.

Ранкова гімнастика на третьому році життя

Ранкова гімнастика пожвавлює кровообіг, особливов м'язовій тканині, активізує роботу серця, функцію ди­хання, що, в свою чергу, сприяє насиченню крові кис­нем, кращому виведенню продуктів обміну з організму.

Зарядка для дитини. Комплекс вправ для спини

Комплекс вправ для спини...

 

 

Зарядка для дитини. Вправи для загального розвитку

Вправи для: загального розвитку, дихання, спини, стегон, м'язів та преса, ніг, на розтягнення...

 

Фізична культура дитини 1-3 років

Фізична культура дитини 1-3 років:
ранкова гімнастика;
дихальні вправи;
фізкультурні вправи