warning: Creating default object from empty value in /home/vasya/data/www/mamunya.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Планування

Режим харчування, який сприяє зачаттю хлопчика

Одним із  способів, за допомогою якого можна планувати стать дитини є дотримання спеціальної дієти протягом тривалого часу. При вживанні пропонованих продуктів в організмі збільшується кількість іонів калію і натрію, які сприяють  зачаттю спадкоємця.

Рекомендуються:

Які продукти харчування вживати для зачаття дівчинки

Побутує думка, що на стать дитини пливає раціон харчування мами, тобто, якщо жінка до і під час вагітності буде їсти певні продукти, то наперед можна визначити стать дитини.

Коли проводити тест на вагітність

Кожна жінка при перших ознаках  вагітності хоче швидше дізнатися чи справдились її підозри. Допоможуть їй у цьому сучасні тести, які дозволяють визначити вагітність у найкоротші терміни. Вони ґрунтуються на дослідженні сечі. З настанням вагітності в крові жінки відразу зростає рівень гормону ХГЧ, а потім в сечі. Тест при умові точного виконання інструкції покаже, вагітна чи ні.

Готуємося до бажаної вагітності

Консультація у лікаря перед вагітністю

Ми живемо в період динамічних змін, коли будувати плани на майбутнє складно. Проте не відмовляйтеся від підготовки до вагітності, адже вказані заходи допоможуть Вам завагітніти та виносити здорову дитину.