warning: Creating default object from empty value in /home/vasya/data/www/mamunya.net/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Проблеми і їх вирішення

Прискорюємо зачаття народними засобами

В своєму бажанні мати дитину подружжя нерідко застосовують безліч  засобів в тому числі і народні (лікарські рослини), які неодноразово довели свою ефективність.

Як змінюється волосся під час вагітності

Вагітність прекрасний період під час якого в організмі жінки відбуваються перетворення. Стосуються вони, як змін тіла так і зовнішності.

Волосся під час вагітностіможе стати густим, блискучим та красивим. Це відбувається під дією гормонів, так як високий рівень гормонів перешкоджає випаданню волосся. В цей період покращується навіть сухе та ламке волосся, сповільнюється їх випадання.

Яких змін очікувати в період вагітності

В період вагітності в організмі жінки відбуваються перетворення, які повинні забезпечити майбутній дитині все необхідне для її розвитку. Збільшення розмірів грудей, ваги є найбільш очевидними змінами тіла майбутньої мами. Зміни також відбуваються в системі кровообігу, дихання, травлення, сечовипускання.

Кровотечі в першій половині вагітності

Кровотечі при вагітності

Кровотеча в першій половині вагітності є тривожним сигналом, про те, що вагітність під загрозою. Найчастішою  причиною кровотечі в першій половині є викидень.

Що потрібно знати про молочницю у вагітних

Лікування молочниці

Молочниця є однією з причин виникнення ускладнень вагітності. Таке ускладнення, викликане грибком CandidaAlbicans. Точніше, не самим грибком, а надмірною його кількістю. Небезпека молочниці у вагітних полягає у можливості внутріутробного зараження дитини.

Робимо УЗД при вагітності

Робимо УЗД при вагітності

Ультразвукове дослідження дозволяє нам побачити свою дитину, почути биття сердечка, дізнатися стать, тобто відбувається своєрідне знайомство мами і дитини. Вагітна  жінка повинна пройти ехографію не менше трьох разів за всю вагітність.

Що необхідно знати про позаматкову вагітність

Позаматкова вагітність

У випадку позаматкової вагітності запліднене яйце імплантується й розвивається в черевній порожнині, яєчниках або трубах. При розвитку цієї вагітності спостерігається ряд тих самих явищ, як і при нормальній вагітності.

Токсикози другої половини вагітності

Токсикози при вагітності

Токсикози другої половини вагітності

 

Токсикози першої половини вагітності

Токсикози на ранніх строках вагітності

Токсикозами вагітності звичайно називають захворювання, що розвиваються у вагітної внаслідок самоотруєння її організму або організму плода продуктами обміну речовин.  Також причиною токсикозу можуть бути гормональні зміни, які відбуваються в жіночому організмі в першому триместрі вагітності.

Статеве життя під час вагітності

Статеве життя під час вагітності

Статеве життя, викликаючи різкий приплив крові до статевих органів, може у перші дні вагітності призвести до її порушення. Наприкінці вагітності статеве життя може бути причиною передчасного відходження вод з усіма наслідками і занесення патогенних мікроорганізмів у статеві органи вагітної. Через це рекомендують обмежити інтимні стосунки в перші два місяці вагітності та за вісім тижнів до пологів.